Full Product Description
Level up your gaming experience with the MSI Codex R2 AI 2nd, a plug-and-play powerhouse that’s ready to go right out of the box. Designed to make the jump from console to PC effortless
Discover unparalleled performance and see how the Codex R2 dominates in your favorite titles
Level up your gaming experience with the MSI Codex R2 AI 2nd, a plug-and-play powerhouse that’s ready to go right out of the box. Designed to make the jump from console to PC effortless
| Weight | 26.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 12.5 × 21.5 in |
| Processor | Intel |
| Memory | 32GB |
| Hard Drive | 1TB |
| Network Connectivity | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Grapnics | nVidia |
| Operating System | Windows |
| Product Type | Desktop, Gaming |